Догляд

Ми працюємо з найкращими італійськими матеріалами, що доступні на ринку. Але не менш важливі експлуатація та зберігання. Дамо тобі декілька порад, які допоможуть подовжити термін служби виробів зі шкіри та замші.

✧ Матова шкіра, велюр, замша чи нубук — раз на пів року обробляти спеціальними засобами із водовідштовхувальними властивостями. Це найперше, що треба зробити із новим виробом.

✧ Гладка та зерниста шкіра — змащувати спеціальним кремом, олією або воском. Вони повернуть виробу блиск та еластичність.

✧ Шкіру потрібно чистити. Гладку та зернисту — протирати мильним розчином (рідке мило з нейтральним ph, розведене у воді). Можна використовувати також вологі серветки для салону авто, або ж молочко для зняття макіяжу.

✧ Важливо: після чищення треба гарно просушити шкіру за кімнатної температури. Тримати якомога далі від батареї та прямих сонячних променів.

Що треба, а чого не треба робити в процесі експлуатації сумки зі шкіри:

✧ Звертай увагу на відповідність розмірів виробу та маси завантаження. Це співвідношення подовжить життя ременям, ручкам та блискавці.

✧ Слідкуй, щоб нічого не заважало зачиняти застібку-блискавку. Не варто сильно навантажувати сумку із такою застібкою, адже це навантажує також і блискавку. А отже — застібка може передчасно вийти з ладу.

✧ Не пери шкіряні вироби в пральній машині. Їм пасує лише хімчистка.

Зберігання шкіряних сумок

✧ Не тримай сумки під прямими сонячними променями, шкіра може втратити колір.

✧ Не залишай сумки з ручним розписом надовго на морозі. Це може пошкодити малюнок, або скоротити час його експлуатації.

✧ Для зберігання сумок використовуй спеціальні мішечки, в яких ти отримуєш виріб. Вони дають шкірі можливість дихати, водночас захищають її від пилу. І не варто зберігати сумки в поліетиленових пакетах.

✧ Ще одне важливе правило підтримання зовнішнього вигляду сумки. Ні в якому разі не допускай контакту світлої сумки із темними джинсами. Джинси не бруднять шкіру, а фарбують її. 

Якщо сумка намокла під дощем

Головне — правильно її висушити, щоб вона зберегла форму.

✧ Звільни сумку від речей та заповни її чистим папером або тканиною так, щоб вона набула своєї первинної форми.

✧ Постав сумку подалі від джерел штучного опалення.

Ти завжди можеш запитати нас — що і як робити з улюбленою сумкою. Ми із задоволенням допоможемо порадою.