Догляд

Ми працюємо з найкращими італійськими матеріалами, що доступні на ринку. Але не менш важливі експлуатація та зберігання. Дамо тобі декілька порад, які допоможуть подовжити термін служби виробів зі шкіри та замші.

???? Матова шкіра, велюр, замша чи нубук — раз на пів року обробляти спеціальними засобами із водовідштовхувальними властивостями. Це найперше, що треба зробити із новим виробом.

???? Гладка та зерниста шкіра — змащувати спеціальним кремом, олією або воском. Вони повернуть виробу блиск та еластичність.

???? Шкіру потрібно чистити. Гладку та зернисту — протирати мильним розчином (рідке мило з нейтральним ph, розведене у воді). Можна використовувати також вологі серветки для салону авто, або ж молочко для зняття макіяжу.

???? Важливо: після чищення треба гарно просушити шкіру за кімнатної температури. Тримати якомога далі від батареї та прямих сонячних променів.

Що треба, а чого не треба робити в процесі експлуатації сумки зі шкіри:

???? Звертай увагу на відповідність розмірів виробу та маси завантаження. Це співвідношення подовжить життя ременям, ручкам та блискавці.

???? Слідкуй, щоб нічого не заважало зачиняти застібку-блискавку. Не варто сильно навантажувати сумку із такою застібкою, адже це навантажує також і блискавку. А отже — застібка може передчасно вийти з ладу.

???? Не пери шкіряні вироби в пральній машині. Їм пасує лише хімчистка.

Зберігання шкіряних сумок

???? Не тримай сумки під прямими сонячними променями, шкіра може втратити колір.

???? Не залишай сумки з ручним розписом надовго на морозі. Це може пошкодити малюнок, або скоротити час його експлуатації.

???? Для зберігання сумок використовуй спеціальні мішечки, в яких ти отримуєш виріб. Вони дають шкірі можливість дихати, водночас захищають її від пилу. І не варто зберігати сумки в поліетиленових пакетах.

???? Ще одне важливе правило підтримання зовнішнього вигляду сумки. Ні в якому разі не допускай контакту світлої сумки із темними джинсами. Джинси не бруднять шкіру, а фарбують її. 

Якщо сумка намокла під дощем

Головне — правильно її висушити, щоб вона зберегла форму.

???? Звільни сумку від речей та заповни її чистим папером або тканиною так, щоб вона набула своєї первинної форми.

???? Постав сумку подалі від джерел штучного опалення.

Ти завжди можеш запитати нас — що і як робити з улюбленою сумкою. Ми із задоволенням допоможемо порадою.