BARANETS

Нова колекція українського бренду  Ozerianko Bag BARANETS — реакція на фундаментальний злам у сприйняті української культури і результат переосмислення  ужиткового мистецтва.

Дизайнерка Дар’я Озерянко надихнулася образами «добрих звірів» з посуду Васильківського майолікового заводу. Речами, що ми користувалися в побуті, не замислюючись, яку цінність та сенс вони несуть. 

Саме на Васильківському заводі народився незламний «Півник», що вже став символом перемоги, коли вцілів на шафці зруйнованої секції будинку у Бородянці. Так само на заводі з’явився і глиняний плесканець «Баранчик», образ якого став прототипом для акцентних деталей колекції Ozerianko Bag. Інших васильківських диво-звірів схематично відтворили на друкованому підкладі всіх виробів.

«Мене заворожує різноманітність та глибока змістовність оберегового українського символізму. Чи ви знали, що орнамент «баранячі ріжки» на писанках уособлював молоді пагони рослин? Це як з новою силою закохатися в давно знайоме, побачити незнану досі рису, що захоплює з новою силою. Зовсім іншим поглядом я дивлюсь тепер на майолікового баранця у батьківському домі, відчуваючи приховані для мене раніше сенси цього образа в нашій культурі. Мене надихає, з якою новою увагою ми пристрасно осмислюємо свою історію та традиції. Радію, що сьогодні український візуальний код не тільки шириться світом, а й глибше розкривається для нас самих», – говорить Дар’я Озерянко

Основа колекції — оновлена модельна лінійка сумок зі знімними шкіряними брелоками. Керамічні амулети-баранці дизайнерка Дар’я Озерянко виліпила власноруч, адже елементи ручної роботи — це основа ДНК бренду. Китиці створювалися окремо у Львівській майстерні шкіряних прикрас. Вони перетворюють базову модель на унікальну. 

Колекція вмістила улюблені square bag та зменшену модель саквояжа. Сумки представлені у двох кольорах — молочному та жовтому кольорі сонця. Лаконічні форми моделей доповнюються змінними деталями.

Кожна наступна колекція Ozerianko Bag — продовженням попередньої, але розповідає свою історію. У створенні весняної колекції 2023 бренд знову, як і в колекціях “Hutsul” та “Kupala”, обирає джерелом натхнення красу і мудрість українських традицій.

ДЕ ШУКАТИ АЙТЕМИ

Сумки Ozerianko Bags можна придбати онлайн або в корнері бренду за адресою: Київ, вулиця Саксаганського 37 / 482 store.