Dots SS16

Dots – весняно-літня колекція, яку представив український бренд аксесуарів Ozerianko Bags.  

Колекція Dots — втілення мрій про безхмарне літо, про його безтурботність та ніжність. Це імпульс, забавка та можливість насолоджуватися сплеском літа, більше гуляти просто неба та купатися в променях сонця. Це про натхнення всередині себе та про те, як дозволяти собі маленькі й великі пустощі.

До модельного ряду колекції увійшли: середня сумка-трапеція з клапаном; знакові наплічники Ozerianko Bags в трьох розмірах; наплічних зі знімною бахромою; клатчі двох форм — прямокутний та сумка-клатч із клапаном (ідеальні для прогулянок та night out променадів).

“До цієї колекції ми записали особливий настрій: заспокійливі та ніжні відтінки надають речам легкість та природність. Водночас їхнє поєднання з кольоровим принтом додає неочікувані, грайливі акценти. Дозволити собі бути кумедною, розслабленою та самобутньою — це ж так чудово!”

Особливість цієї колекції — наплічник зі знімними верхньою та нижньою бахромою, які, за бажанням, можна міксувати, додавати й знімати. Ідея з бахромою, що знімається, показує традиційну custom made філософію бренду Ozerianko Bags. Бахрома, як об’єкт творчості дозволяє змінювати виріб під себе “сьогоднішню” тут і зараз, підкреслити індивідуальність, додаючи власний характер і настрій.

Родзинки колекції, безумовно — кольорові вставки зі шкіри з принтом в горох, брендована фурнітура, як оновлений підхід до оригінальності та відмінна риса бренду.

Бренд Ozerianko Bags, який засновано Дар‘єю Озерянко у 2012 році, відкриває весняно-літній сезон із Dots — колекцією шкіряних аксесуарів з оригінальним характером, яка має зробити літо неординарним. Марка створює стильні повсякденні сумки, клатчі, наплічники з італійської шкіри. Пошук нових технологій, колірні поєднання, елементи ручного розпису — це відмінна та впізнавана риса бренду.

Photoproduction: Styleinsider

Hair: Express Beauty Bar 

Clothes: Owlsome