La belle verte

La Belle Verte — це ода останнім стеблинкам трав, що квітнуть, та прощальному, ледве зеленому листю. Це проголошене, ствердне прохання про ніжні промені сонця та прохолодний вітер, щоби ми могли дослухатися до шелестіння під ногами, та насолоджуватися контрастними проявами осені. Це про пошук синергії в джунглях великого міста, про баланс романтичності й раціональності в щоденних аксесуарах. У лабіринті міста нам хочеться відкривати для себе нові, або ж давно забуті місця, оранжереї й сади, де ми можемо насолодитися природою та бути справжніми.

Головна кольорова гама — це стримані, і, в той самий час, привабливі відтінки, Це насичений тим‘яновий зелений та чорний кольори.

У модельному ряді представлено: сумку-трапецію з натуральної шкіри із замшевими вставками; клатчі — класичний на ланцюгу та прямокутний; декілька видів наплічників (зі знімною замшевою бахромою, а також наплічник-сумка із затяжкою).

Особлива модель колекції: чорний шкіряний наплічник зі знімною кишенею, який можна використовувати, як окремий клатч. Велика кількість яскравих значків надає йому можливість бути самодостатнім, унікальним аксесуаром.

До серії значків увійшли три форми в різних колірних виконаннях: “Чисте серце” художниці-ілюстраторки Мерседес Лагунас; версія відомої картини Дієго Веласкеса “Меніни” від великого Пабло Пікасо, та круглі брендові значки OZ. Творчі ідеї бренд втілював спільно з авторами улюблених значків Pinat.

Спеціально для колекції були перфоровані широкі ремені сумок, та знімне відділення-клатч наплічника для зручного кріплення значків, за допомогою яких можна розповісти світові про власні захоплення.

La Belle Verte – це насичені, глибокі кольори, які можна легко та безтурботно розбавляти соковитими, обожнюваними значками. Тоді навіть останній зелений листок, що опадає, не матиме значення.

Photo production: STYLEINSIDER