Oz for Happy Paw

Про проєкт

Український бренд Ozerianko bags презентував благодійний проєкт допомоги безпритульним тваринам. Для будь-якої з сумок OZ ви можете замовити ручний розпис з портретом домашнього улюбленця.

Суму за послугу створення малюнку буде передано до Happy Paw. Цей український благодійний фонд з 2012 року допомагає безпритульним тваринам.

“Цей проєкт ґрунтується на особистій історії. Я мала стаффордширського тер‘єра, Зімфу. Вона давно вже не з нами, але моє серце належить їй. Я не можу уявити своє життя без собак, і дуже хотіла взяти когось з притулку. Після консультації з кінологами зрозуміла, що такі тварини потребують більшої уваги. Людина, яка бере їх, має чітко розуміти — на неї чекає багато роботи та велика відповідальність. На жаль не всі можуть взяти тварину з притулку. Але є й інший шлях допомогти — матеріальна підтримка.

Про благодійний фонд Happy Paw я дізналася завдяки Даші Надолго, яка долучилася до команди Ozerianko bags. Вона створює ілюстрації для цього проєкту. А я радію, що тепер ми можемо робити одразу дві добрих справи: тішити клієнтів сумкою з індивідуальним розписом та допомагати безпритульним тваринам,

розповідає засновниця бренду Даша Озерянко.

Для участі у кампанії бренд обрав п‘ятьох дівчат, які надихають: Катю Бабкіну, Софію Рожко, Анну-Марію Коваль, Оксану Павленко та Аніту Соловей. Вони знялися в фотопроєкті разом з улюбленцями: Сравчиком, Еймі, Хендріксом, Ламбадою, Персеєм та Євою.

Photo: Elzara Muzafarova
Makeup: Sabina Gahramanova

Наші героїні

Письменниця Катя Бабкина та її Сравчик

Нутриціологиня, засновниця theBODY school Софія Рожко та її Еймі

Декораторка, засновниця Anna-Maria. Event design Анна-Марія Коваль та її Хендрікс

Головна редакторка The Devochki Оксана Павленко та її Ламбада

Засновниця Be My Guest та Live.Here Аніта Соловей та її коти Персей і Єва

Як долучитися?

Долучитися до благодійного проєкту можете й ви. Для цього достатньо замовити будь-яку сумку з каталогу Ozerianko bags з додатковою послугою нанесення малюнку вашого улюбленця. Уся сума за ручний розпис буде передана до фонду Happy Paw.  

Про благодійний фонд

Happy Paw Logo

Фонд Happy Paw один з найбільших фондів, який допомагає собакам і котам, які проживають у притулках. За 6 місяців 2019 фонд передав допомоги на 2,58 млн гривень: тварини отримали корм, необхідне лікування, опіку. Крім підтримки притулків, фонд проводить благодійні забіги з собаками, шукає будинки й опікунів для чотириногих, які опинилися без даху над головою. Також Happy Paw першим в Україні створив освітній проєкт “Біоетика” й проводить в школах інтерактивні заняття, пропагуючи гуманне ставлення до тварин.

Сайт Happy Paw | Facebook | Instagram