Existence

Весняно-літня колекція Existence українського бренду Ozerianko Bags присвячена пошуку себе та пізнанню життя посередництвом інших людей.

“Весняно-літні колекції завжди найскладніші, — розповідає дизайнерка бренду Дар‘я Озерянко. — Виходиш із зимової сплячки, на вулиці сіро, часто ще падає “останній” сніг. А ти мусиш малювати власну весну й придумувати власне літо”.

У новій колекції бренд експериментує з формами. З‘явилися мініатюрні поясні сумки, “діжечки” й наплічники з круглим дном, що їх можна носити на одному плечі, як сумку. Усі моделі є в трьох кольорах — жовтому, чорному та білому.

Жовтий — вісник весни, радості й свіжості. Чорний та білий — ідеальна база для ручного розпису та інших експериментів. Як і в житті, необхідно вірно обрати базу, константу, щоб пошуки нових рішень були успішними.

Колекція, як завжди, містить ручний розпис — це основна ДНК бренду. Ozerianko Bags говорить про самоідентифікацію й самовираження за допомогою сумки. Лаконічні форми моделей доповнюються знімними деталями або розписом. В декількох моделях незвична фактура — серця.

“Ця колекція — про гедонізм та екзистенціалізм. Вона базується на різних станах людини, її пристрасті та залученості. Екзистенціалісти вважають: життя не має жодного “вихідного” сенсу, його цінність визначає сама людина. Інакше кажучи — немає долі, крім тієї, що ми самі собі створюємо. Мені подобається пізнавати життя посередництвом нових людей. Кожна людина — окремий світ, коли вона розкривається й ділиться власною реальністю, це безцінно”.

Для зйомок кампейну дизайнерка запросила чотирьох героїнь — самобутніх та справжніх дівчат, які знайшли себе. “Я поставила собі питання: “Чим іще можна займатися, крім сумкового бренду, чим горіти та як жити?” Відповідь була проста: “Подорожуй, медитуй, слухай музику й отримуй задоволення від роботи. Мені близькі цінності дівчат, вони — найкращий приклад Oz people”.

Для кожної з героїнь обрали власну локацію: Державний музей авіації, київський бар “Бездельники”, спортивний комплекс “Олімпійський” та ресторан Chicken Kyiv.

Яна Метьолкіна (мандрівниця)

“Подорожі подовжують життя. Це єдиний доступний людині еліксир молодості. Згадайте тиждень, який ви провели у звичному побутовому режимі, та тиждень у новій країні. Це ж як секунда проти місяця. Це можливість бути в моменті, не паритися з приводу минулого, не хвилюватися за майбутнє. Звісно, це втеча від буденності. Але ж у процесі подорожі ти спілкуєшся з місцевими, всотуєш нові знання, досвід і традиції. Ти бачиш сотні різних моделей поведінки, які часто не збігаються з твоїми поглядами. Ти хочеш зрозуміти й застосувати у житті новий досвід. Внаслідок цього твій розум стає гнучкішим, а душа — мудрішою. Стаючи людиною світу, припиняєш засуджувати інших і починаєш краще розуміти людську природу. І, так, звісно, подорожі — це наркотик. Ти ладен заробляти більше, щоб переживати пригоди знову. Але у цей наркотик вже точно варто інвестувати час та гроші”.

Даша Коломієць (ведуча, діджей)

“Музика — це те, що допомагає впоратися з будь-якими станами, від найнижчого до найвищого. Музика — саундтреки мого життя. Тому для мене важливо, що та де лунає. Це як люди, які тебе оточують. Музика формує мене повністю, вона мене веде”.

Катя Джейкобс (майстриня медитації)

“Медитація дає мені можливість почути та налаштувати себе, збалансуватися. Вірю, що саме наш стан впливає на зовнішні фактори, а не навпаки. Від того, які хвилі ми випромінюємо, залежать події, що притягуються до нашого життя. Тому медитація — одна з найперших справ зранку”.

Яна Вуєва (власниця агенції маркетингових комунікацій Yummy BTL)

“До комунікацій я прийшла, тому що мала можливість спробувати все, що забажаю. Я писала, перекладала, працювала й вожатою, й вихователькою в садочку. Я була редакторкою глянцевого журналу, вела рубрику про лайфстайл. З часом мені стало цікаво самій формувати інфоприводи. Почала займатися піаром, відчула себе “сірим кардиналом”, котрий вже робить так, що інші про це говорять. Я не люблю розмову заради розмови. Володію мистецтвом small talk, але не люблю розмовляти просто тому, що опинилася поруч з кимось. Я люблю спілкуватися в нових галузях, розуміти людей, пізнавати та аналізувати їхні реакції”.