Rusty

Нова осіння колекція від бренду Ozerianko Bags – RUSTY (в перекладі з англійської — іржавий). Натхнення — фактура й колірні відтінки іржавого металу. Це сонячна осінь з нотками спекотного літа, що йде. Прохолодні ночі та яскраві зорі — все це про настрій нової колекції сумок і наплічників. Іржаво-рудий колір, у поєднанні з аксесуарами кольору блакитної лагуни додадуть яскравий акцент до будь-якого образу. Цього року бренд пропонує зберігати мінімалізм у дизайні та робити акцент виключно на фактурі виробу.

“Кожна фактура має певні властивості й викликає певні відчуття та асоціації. Одна — агресивна, а інша — хаотична. У цій колекції вдалося поєднати три: замшу з її шорсткістю, зернисту шкіру та фактуру “під крокодила”. Головне завдання виробів лишається незмінним — комфорт і практичність. Але фактура додає пристрасті до кожного з них”, — підкреслює дизайнерка Даша Озерянко.

До колекції увійшли: моделі чоловічого наплічника в розмірах L та М; модель жіночого наплічника з двома китицями, виконана з замші; шкіряна сумка на ланцюжку зі срібною фурнітурою; кругла сумка кроко. А також колекцію доповнила найновіша модель — сумка-шопер зі знімними китицями, кольору блакитної лагуни.

Бренд Ozerianko Bags, який засновано Дар‘єю Озерянко у 2012 році, вже протягом 9 років підкреслює індивідуальність кожного клієнта, створює стильні повсякденні сумки, клатчі, наплічники з італійської шкіри. Постійний розвиток, пошуки нових технологій, колірних поєднань, та акцент на елементах ручного розпису — відмінна та впізнавана риса бренду.

 

Photo: Elzara Muzafarova

Style: Ekaterina Chernetsova

Makeup: JULS Beauty Space

Assistant: Tania Matiyko