Bowie Addicted

Проєкт — натхнення, створений під враженням від творчості британського музиканта, продюсера, звукорежисера, художника й актора Девіда Бові.

“Небагато хто дійсно живе це життя на повну, та відчуває усе, що воно може запропонувати. Ще менша кількість людей розуміє власний потенціал. Девід Бові зміг досягти цього, та залишився вірним собі. Він надихає нас максимально використовувати наші таланти й стати найкращою версією себе”, — каже дизайнерка Даша Озерянко. 

Колекція вмістила улюблені наплічники з бахромою, що знімається. Вони представлені в трьох варіаціях з елементами ручного розпису. Також є нова модель — поясна кругла сумка. 

Особливість цієї колекції — поясна сумка, на яку наноситься “розпис-історія” її майбутнього власника. Важливі події, дати, імена, мрії, хобі. Все, що робить тебе тобою.

Ідея з індивідуальним розписом відтворює в собі традиційну custom made філософію бренду Ozerianko Bags: розпис як об‘єкт творчості дозволяє створити виріб під себе, додаючи до нього власний характер і настрій.

Бренд Ozerianko Bags засновано Дар‘єю Озерянко у 2012 році. Марка створює стильні повсякденні сумки, клатчі, наплічники з італійської шкіри. Пошуки нових технологій, колірні поєднання, елементи ручного розпису — відмінна та впізнавана риса бренду.

 

Над зйомкою працювала команда:

STYLIST: @IAMDONSKIKH

PHOTO: @ELZARAPHOTOGRAPHY

MUA: @LESYADYAKONOVA

BAGS: @OZERIANKO_BAGS

MODEL: @ANNASETTAROVA