Your Lavender

Нова колекція українського бренду шкіряних виробів Ozerianko Bags  присвячена свіжим емоціям весни та літа, ніжним відтінкам та запашній лаванді.

Потонути в лавандових полях, вдихнути пряний запах квітів і відчути, як аромат наповнює тебе — це все пропонує колекція Your Lavender. Вона про безмежні літні плани, безтурботний відпочинок вдалині від міста або біля моря, та про довгоочікуване заспокоєння.

Ozerianko Bags продовжує відкривати для себе нові кольори та відтінки. Цього разу це ніжна лаванда з м‘яким рожевим відливом. “Все більше натхнення я знаходжу в кольорі. В його компонуваннях і чистоті. Головне завдання виробів лишається незмінним — комфорт і практичність. Але саме колір додає пристрасті до кожного з них”, — розповідає власниця бренду Даша Озерянко.

До колекції увійшли всі знакові моделі бренду: наплічники в розмірах S, M та L та вже знайомі з минулої колекції напівокруглі “крихітки” moon bag, круглі round bag та квадратні з клапаном square bag. Завдяки ніжному відтінку виробу, його можна поєднувати з будь-якою сукнею, костюмом і джинсами. А до вечірнього наряду ідеальною парою буде велика модель на петлі, яку можна вдягнути на руку та використовувати як місткий клатч.

Усі моделі виконано з італійської, злегка зернистої шкіри. За бажанням будь-який виріб можна доповнити деталями: знімним ременем або китицею бажаного відтінку. А якщо душа вимагає чогось особливого — в Ozerianko Bags завжди можна замовити індивідуальний пошив наплічника чи сумки. В будь-якому кольорі, з підкладкою твоєї мрії та потрібного розміру.

Your Lavender — це спокійна, ніжна гармонія, заради якої ми так довго чекаємо на весну та тепле літо.