Ma petite

Кажуть, найкрасивіша осінь трапляється в Парижі. Повітря, просякнуте парфумами, романтичний настрій, та, звісно, стильні француженки у тренчах та беретах. Вони не носять із собою зайвого, завжди з невеличкою сумочкою через плече, та в будь-який момент готові рушити на прогулянку осінніми вуличками, загубитися у Версалі, або закохатися у незнайомця в Люксембурзькому саді.

“Ozerianko Bags довго виготовляла великі сумки та наплічники. Усі ми навчилися багато працювати, щодня носити за плечима ноутбук, але зовсім розучилися відпочивати. Колекція Ma Petite з маленьких виробів створена для безтурботних вихідних, або ж для видиху після робочого дня. Тоді можна скинути важкий наплічник та відчути себе дівчиною”, — каже засновниця бренду Даша Озерянко.

Осінньо-зимова колекція Ma Petite, або ж “Моя крихітка” (з французької) складається з п‘яти моделей невеличких сумок та клатчів. Мініатюрні вироби сповнені елегантних деталей, створені для випадків, коли крім телефону, дзеркальця й пудри нічого не треба.

Колірна гама колекції — в моновідтінку сивої ялини. Вибір зовсім не випадковий: в ньому змішалися синій, зелений та сірий — колір поєднується як з холодними, так і з теплими тонами. Усі моделі виконано з натуральної італійської шкіри флотар — із зернистою фактурою.

Як і завжди, Ozerianko Bags пропонує декілька варіантів доповнення базового аксесуару. Сумку або клатч можна доповнити: знімною помаранчево-алою ручкою з люверсами та ланцюгом; яскравим декором — замшевими китицями на одній нитці; або ж новими моделями шкіряних брелоків: серце, полум‘я, або і те й інше в одному.

Візуально усі моделі невеличкі, але місткі. Сумка круглої форми, клатч та сумка на замку мають один великий відділ та декілька кишень. А якщо ваше серце навіки скорив флагманський наплічник OZ, ця колекція містить його міні версію.

Ma Petite — це твоя маленька вірна подруга, яка береже все найнеобхідніше тоді, коли ні про що крім відпочинку не варто й думати.