Chain The Art!

Весняно-літню колекцію Chain The Art! присвячено мріям, бажанням та висловленню індивідуальності.

Нова колекція Chain The Art! всотала у себе яскраві фарби весни й літа, сміливі мрії та нотки загадковості. Кольорова палітра колекції — соковиті неординарні відтінки жовтого, зеленого, синього, золотого, помаранчевого й ніжно-бежевого.

Chain The Art!все життя це мистецтво. Щодня ми у власному ритмі — створюємо, надихаємось. Так важливо отримувати від цього задоволення. Лиш тоді, коли ти занурюєшся в усе, чим займаєшся, ти досягаєш успіху. Любити себе, свої заняття, та кайфувати від усього, що відбувається — саме це я називаю мистецтвом життя!”, — каже дизайнерка бренду Даша Озерянко.

Основа колекції — не лише нові моделі сумок, але і яскраві знімні шкіряні брелоки. Вони перетворюють базову модель на унікальну, розповідають про власницю трохи більше, та надовго привертають погляди.

Брелоки виконано з натуральної італійської шкіри, та розписано вручну за авторською методикою нанесення. На вибір готова лінійка з 12 моделей. Також можна замовити власну тематику: іменні брелоки з літерами та індивідуальні форми.

Також до колекції увійшли: базовий наплічник та сумка крос-боді. Сумка створена з думками про довгі весняні й літні прогулянки — напівокругла форма вмістить усе найнеобхідніше, але не втратить лаконічність та акуратність. Нова фурнітура підібрана не випадково — до неї ідеально кріпляться брелоки з колекції.

Chain! — це можливість вдягнути на улюблену сумку або наплічник все що завгодно, виділятися та почувати себе вільно.

Колекція Chain The Art — логічне продовження концепції розвитку бренду Ozerianko Bags, який з 2012 року створює яскраві самобутні сумки й аксесуари з елементами ручного розпису за оригінальним дизайном Дар‘ї Озерянко. Висока якість, індивідуальний підхід та натхнення, яке черпається з мистецтва — в основі створення кожного виробу.

Презентація колекції та нового продукту відбулася 13 – 14 травня на маркеті G48, що на арт-платформі.