SS17 Ozerianko Bags + Ksenia Schnaider

4 вересня 2016 року, в межах щорічного сезону Mercedes-Benz Fashion Days Kiev відбувся показ весняно-літньої колекції Ksenia Schnaider.

До колекції увійшли впізнавані для Ksenia Schnaider denim силуети, які складаються з бомберів, курток, шортів, комбінезонів, міді-спідниць, oversize-курток, жилетів та відомих demi-denims, які американський Vogue назвав головними джинсами осені 2016. Також команда Ksenia Schnaider запропонувала й нові моделі — романтичні блузи та сарафани з варіаціями принтів: квітковий, фруктовий, рослинний.

Головні матеріали колекції: льон, оксамит, віскоза, бавовна та денім. Кольори: чорний, охра, індиго. Силуети: висока посадка в джинсах та штанях, розширені рукави (натхненням стали вишиванки), глибокі декольте, вільний крій.

В межах показу був представлений колабораційний проєкт Ksenia Schnaider + Ozerianko Bags. Це наплічники з натуральної шкіри та замші, доповнені основними принтами колекції SS17. Для колаборації було обрано чотири кольори та дві моделі наплічників Ozerianko Bags: сірий та насичений бежевий колір в шкірі та замші — для наплічників з китицями, клапаном та двома фронтальними кишенями. Чорний з білим — для наплічників із бахромою. Головні принти Ksenia Schnaider нанесені на верхній ряд бахроми наплічників в чорному та білому кольорах.

“Головна задача, яку я ставила — це зробити речі, в яких хотілося б жити, носити не знімаючи, — ділиться Ксенія Шнайдер, — У першу чергу я орієнтувалася на себе, на власні відчуття та очікування від одягу. Мені потрібні універсальні сукні, мені треба джинси з класною посадкою, мені потрібні речі, які я можу кинути в наплічник та поїхати в подорож”.

Філософія бренду Ozerianko Bags базується на високому рівні комфорту й універсальності аксесуарів, які завжди поєднуються з яскравою індивідуальністю дизайну.

Photo by Anton Kulakovsky, Tony Tarasyuk, Vogue.com